Наши проекты

12.04.2014

Plyšové hračky Webkinz ™ v České Republice!Plyšové hračky Webkinz

Provozovatelem internetového obchodu Webkinz.cz je společnost All in One service s. r. o. - uznávaný distributor plyšových hraček Webkinz™ (Kanada) v České Republice.

Co je vlastně "zvířátko Webkinz“?

Zvířátka Webkinz jsou velmi mimořádná plyšová stvoření. Každý plyšák Webkinz má svůj jedinečný speciální 8-místný tajný kód, díky kterému se může jeho majitel připojit do světa na webových stránkách (www.webkinz.com) a získat zde virtuální verzi svého mazlíčka. Pomocí speciálního kódu jako klíče se děti mohou stát hráči ve virtuálním světě Webkinz World bez uvedení osobních údajů, jako jsou e-mailová adresa, jméno nebo telefonní číslo.

Po registraci se každý hráč přihlášený ve světě Webkinz stává zodpovědným za péči, krmení a výcvik svého zvířátka. Děti mají možnost sbírat speciální bodové odměny, které se nazývají Kinzcash, za účast ve hrách a za správné odpovědi na tematické otázky. Hry a soutěže jsou přizpůsobené různým věkovým skupinám. Na webových stránkách se neustále aktualizují a doplňují nové aktivity a úkoly.

O Plyšových hračkách Webkinz

  • K dostání jsou dvě hlavní skupiny plyšových zvířátek. Do skupiny největších hraček patří plyšáci Webkinz o velikosti kolem 22 cm a do skupiny menších hraček, kterým se říká Lil’Kinz mazlíčci, se řadí o něco menší zvířátka o velikosti od 13 do 16,5 cm.
  • Většina hraček je k dostání v obou velikostech, jak ve Webkinz, tak v Lil’Kinz, ale některé z nich jsou k dostání pouze v jedné ze dvou velikostí.
  • Pokud jde o péči o vašeho mazlíčka na Internetu, není žádný rozdíl v tom, jestli je velký, nebo malý.
  • Mazlíčci se mohou v on-line světě pohybovat různými způsoby. Například orel může létat, ryba klaun plavat a suchozemská zvířata mohou skákat, klouzat nebo chodit, v závislosti na tom, jak se pohybuje ten nebo jiný druh.

Více informací na našich internetových stránkách http://www.webkinz.cz


Плюшевые игрушки  Webkinz в Чехии!Plyšové hračky Webkinz

Компания All in One service s. r. o. является дистрибьютором плюшевых игрушек Webkinz™ (Канада) в Чешской Республике.

Что такое «зверек Webkinz»?

Зверьки Webkinz – это очень необычные плюшевые животные. Каждый зверек Webkinz поставляется вместе с уникальным секретным 8-значным кодом, позволяющим владельцу зайти на сайт (www.webkinz.com) и получить виртуальную версию своего зверька. Используя данный им код как ключ, дети могут стать подписчиками Webkinz World, не разглашая личной информации, в частности, адреса электронной почты, фамилии или номера телефона.
После этого каждый подписчик Webkinz World становится ответственным за уход, кормление и воспитание своего зверька. Дети получают особые очки, называемые Kinzcash, участвуя в играх и отвечая на вопросы по теме. Игры и викторины приспособлены для различных возрастных групп и классов; на сайте постоянно добавляются новые мероприятия и задачи.

Зверьки могут передвигаться в онлайне разными способами. Например, Орел может летать, Рыба-Клоун – плавать, а наземные животные – скакать, скользить или ходить, в зависимости от того, как передвигается тот или иной вид.

Что в этой игре можно делать:

- Заботиться о питомце и общаться с ним – он будет вести диалог!

- Играть в мини-игры и таким образом зарабатывать денежки.

- Тратить денежки на обустройство дома для своего питомца.

- Бродить по миру, коллекционировать всякое-разное, находить секреты.

- Общаться с другими игроками – правда, доступен только стандартный набор реплик, таких, как «давай дружить».

Дополнительная информация на веб-сайте http://www.webkinz.cz

Plyšové hračky Webkinz

12.04.2014